Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Poslední novinky z listopadu ’05  24.11.2005
Ahoj,
po mnoha dnech tvrdé práce nás všech je na světě nová řada pro rok 2006. Obě velikosti 4-Twenty, špičkového freestylové kajaku, jsou již ve výrobě u nás v továrně. Také jsme dostali formu na výrobu Stretche L/XL, takže děláme vše pro to, aby byl i tento kajak co nejdříve ve vašich obchodech. Až budeme mít první hotovou loď k dispozici, opravíme také její parametry na webu za správné, tak jak jsme učinili i u menší velikosti M/L.
Weld
Shell Menší Stretch M/L si vedl opravdu velmi dobře. Všichni vodáci, kteří měli možnost ho vyzkoušet, souhlasili, že se velmi lehce ovládá, přičemž zůstává skvěle hravý a neztratil předvídatelnost na těžších věcech – je to úžasné! Posíláme nové lodě tak rychle, jak jen to je možné, takže pokud je váš místní obchod stále nemá, vydržte, už jsou na cestě!
fall1 Zatímco my jsme všechno připravovali, náš tým zde v Anglii si také zvládl udělat čas na vodácké dny. Cam Allan (obchodní manažer) a Ben White zažily extrémní dny ve Skotsku na řekách s obrovským průtokem na Tay, Orchy, Allt Kinglass a na Garb Allt v Deeside.
Zdá se, že chlapy měli výlet plný zábavy! Weld
Také posádka ve Spojených státech pracuje velmi tvrdě na přepravě lodí, stejně tak jako na nastěhování se na nové místo v Asheville NC. Více informací a obrázků najdete v dalších našich novinkách, stejně tak jako zprávy od vodáků o nových lodích a poslední novinky z naší dílny.

Šťastnou plavbu přeje posádka Pyranhy


Pro vodáky v České republice - Testovací 4-Twenty S/M i M/L a Stretch M/L jsou již k dispozici v síti prodejen Vodák sport.


Zpět na novinky
news