Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Vítěz soutěže Canoe and Kayak UK o Varun  02/2011

Ke spuštění Varun jsme v minulém roce vyhlásili ve spolupráci s Canoe and Kayak UK soutěž, hlavní cena samozřejmě Varun! Lee Brownsword byl šťastným výhercem a po několika měsících, kdy si zvykal na svoji novou hračku, má co říci...

'Říci, že jsem byl vzrušený, když jsem zjistil, že jsem vyhrál, je velmi mírně řečeno. Přišla před vánoci (právě) když naši zemi postihla ta nejhorší zima za posledních mnoho let. Po opatrném vyjednávání jsem ji mohl mít v obýváku skoro dva týdny!!! Omlouvám se tímto své rodině za své čtyřicátníkovo dětinské poblouznění. Na druhou stranu jsem na ni nezačal lepit pozlátko a víly!!

Měl jsem velké obavy, že se do lodě nevejdu, neboť jsem poněkud vysoký a těžký. Mám 6 stop a 2 palce ve starých mírách a poctivých 105 kg, což, myslím, bylo velmi blízko váhovému limitu 108kg. Obavy byly zbytečné, neboť s trochou vrtění sedí loďka příjemně a má překvapivě malý ponor. Bál jsem se, že se potopí, až si sednu na záď, abych se do ní dostal, ale to naštěstí nehrozí.

Upevnění v lodi je perfektní a bezkonkurenčně nejlepší a nejbezpečnější, jaké jsem kdy používal. Je pohodlné, cítíte se součástí lodě, avšak nemáte pocit, že se v případě potřeby nedostanete ven.

Tvarově je to jedna z nejkrásnějších lodí, jaké jsem kdy viděl, a přitahuje pozornost lidí na více než půl míle daleko. Otočte se zády a někdo jiný ji za vás rychle otestuje. Toho pak můžete poznat podle šíleného úsměvu od ucha k uchu a neochoty vrátit ji. (Znáte se)

Nejsem žádný drsný play boater ani ten nejlepší jezdec, ale vím, že Varun je hromádka zábavy, co mne drží nad vodou, když potřebuji, a navíc se snadno zvedá i s mým nedokonalým eskymákem. Moje lepší polovička komentovala můj eskymácký obrat slovy: „Když eskymuješ, je to jako by se Godzila vynořovala z hlubin“, takže se při tom víc nadřu! Varun tak snadno drží přímý směr, že vypadám jako lepší jezdec, než jsem, jde snadno na hranu a otáčí se na fleku na přání, vejde se do toho nejmenšího vracáku a miluje surfování na říčních vlnách, což je vše, co od lodi požaduji.

Je to taková ukázka veškeré radosti z jízdy na kajaku a navíc se vejde do kufru mého Nissana kombi, takže každou volnou chvilku můžu věnovat rychlému výletu k nejbližší vodě. Neumím vyjádřit, jak moc miluji tuhle loďku.

Díky časopisu Canoe and kayak a Pyranhe, kteří mají tu perfektní loďku na svědomí.

S přáním všeho nejlepšího Lee Brownsword (se šíleným šklebem )'Zpět na novinky
news