Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Novinky pro rok 2006  22.8.2005
Ahoj všichni, další úspěšná outdoorová výstava je za námi a my všichni jsme zpět živi a zdrávi a opět tvrdě pracujeme na tom, abychom dodali všechny nové lodě pro sezónu 2006 do všech koutů světa. Další informace a více obrázků nových lodí vám přineseme v nadcházejících týdnech, takže nezapomeňte pravidelně kontrolovat naše stránky. Zatím vám přinášíme rychlý přehled:

Následující řada bude obsahovat tři nové designy, každý ve dvou velikostech (prozatím) - úspěšná Seven O pro hrátky na vodě dostane dva nové sourozence a dokončí tak řadu této rodiny. Krátká prvně zmíněná a rychlá 4-Twenty, která přináší více agresivní freestylové provedení, které je tolik vyžadováno. Význačným rysem je přizpůsobené rozložení objemu a odlehčená konstrukce pro pár úžasných airových figur, rychlých obratů a ostrých carvingů, přičemž si plně udržuje ovladatelnost a rychlost, zatímco surfujete na vlně a také se vrací úžasné stehenní opěrky, které jsou začleněny do nové výbavy Syncro-6. S velikostmi M/L a M/S 4-Twenty bude skutečným hitem pro lehčí a středně těžké vodáky.

Zatímco větší Stretch má na druhou stranu o trošku větší celkovou délku (což jí dalo jméno) a také větší objem, který je rozložen pro předvídatelnou vodu, takže přináší lehčí sjíždění řeky zaměřené na 'pocit', který umožňuje pohodlné 'freeridingové' sjíždění řeky pro vodáky všech úrovní. Hranatá záď a hravý trup vám zajistí zábavu po celý den, zatímco nová výbava Syncro-6 vám přináší pohodlnost a plnou kontrolu. Dvě velikosti M/L a XL by měli padnout vodákům všech velikostí!

Posledně, ale určitě ne poslední přichází Burn, s původem, pro který zaniklo nejvíce kayaků pro sjíždění řek. Burn má přirozenou výhodu hned od startu. S několika delikátními křivkami, větším objemem a se svěžím novým vzhledem, je odkaz h2 a h3 určen pro pokračování. Připraven popadnout nejtěžší sjezdy nebo po práci 'vypálit’ (burn=pálit) váš místní potůček, je skutečný vysoce výkonný kayak pro sjíždění řeky zrozený z let zkušeností a zlepšování.

Také jsme rozšířili výbavu pro řadu 2006 s novým syncro 6 systémem, který zahrnuje nové stehenní opěrky a nějaké další menší změny pro zlepšení odolnosti, pohodlí a celkové kontroly.

Zde naleznete pár nezávislých fotek od lidí, kterým se na ně dostalo pohledu na nedávné přehlídce:

http://playak.com/article.php?sid=1163

V nadcházejících týdnech kontrolujte naše stránky a očekávejte více šťavnatých obrázků a poslední zprávy o řadě 2006. Kdy je můžeš vyzkoušet? První 4 Twenty (M/L) a Stretche (M) odešly minulý týden do USA a České republiky a budou v obchodech skutecně brzo. Budeme vás informovat o tom, kdy je mužete vidět zde na pyranha.cz.

Šťastnou plavbu!
Tým Pyranha


Zpět na novinky
news