Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Pyranha Team Van Tour  06/2010

Úplně nová dodávka Pyranha Teamu vyrazila plně naložená předváděcími loděmi a týmem vodáků. Jejím posláním je navštívit letošní klíčové akce v Evropě a setkat se a pozdravit širokou vodáckou veřejnost sjíždějící v létě evropské řeky.

Lee Pike, člen britského týmu a letošní uchazeč o titul na C1 je prvním řidičem a veze sebe a dodávku na závody světového poháru v Augsburgu a Plattlingu. Bude závodit a předvádět nový Molan od Pyranhy nejlepším freestylovým jezdcům světa. Pak bude následovat dlouhá cesta dolů do Francie na Slope Jam a Student Boater X v L'Argentiere-la-Bessee, akci, která začíná být považována za srovnatelnou s NSR (National Student Rodeo) pořádaným ve Spojeném království, a obrovský mejdan pro všechny studenty-vodáky, kteří každé léto jezdí řeky v oblasti Haute Alps.

Až po mejdanu vyrazí znovu na cestu a zamíří na další závod, přidá se k Leeovi Ross Montandon z CKUK, aby se dostali mistrovství Evropy v Lienzu. To je vrchol sezóny pro spoustu freestylových jezdců, takže držme palce, aby Spojené království také něco vyhrálo!

Po závodech dodávka zamíří vzhůru do Norska na drsné poježdění s Paulou Volkma and Maxem Bilbowem, který převezme řízení, ale o tom více příští měsíc!

Úplný itinerář, kde lze letos potkat dodávku, vyzkoušet lodě a třeba získat krásné nové tričko, najdete na www.pyranha.com/teamvan.Zpět na novinky
news