Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Novinka roku 2005: Seven-0  21.12.2004
Novinka pro rok 2005 Seven-0 bude nejnovější freestylový kajak od Pyranhy přinášející svěží vzhled, který nadšení vodáci vyžadují po řádách roku 2005.

Seven-0 měla vzrušující R&D a testovací proces. Byla testovaná i hojně používaná teamem Pyranhy, abychom zkusili něco „trochu jiného" a udělali znovu
picture
zábavný kajak pro hrátky na vodě.

Experimentovali jsme s kombinováním vlastností dna, které umožňuje super volnou a hravou jízdu, ale zároveň přináší potřebnou ovladatelnost a rychlost pro surfování na vlnách. Je zde také potřebná precizní kontrola pro vykrojení, abyste se dostali do ideální pozice pro start leteckých programů. Je to vždy velmi těžké zkombinovat, ale se Seven-0 to je sladké.

Vývoj trupu rodiny S6 (S6, S6x a S6F) nám dal mnoho zkušeností s rozložením objemu pro kratší lodě, ale zároveň umožnil, aby byl design vhodný pro snadné točení end to end s bravurou.

Skutečně jsme chtěli vyrobit kombinaci těchto vysoce výkonných vlastností pro pár těch, kteří mají hru s lodí vrozenou a vrostlou pod kůži a jejichž figury vypadají nádherně jako od kouzelníků, smíchané se schopností být skvělý mezi všemi playboaty na řeku pro nás všechny, abychom se bavili na našem domácím playspotu či místní řece určené na hrátky. (proč se trochu nepobavit!)

Takže Seven-0 kombinuje rozložení objemu s ploššími a tím v endu stabilnějšími špicemi, což dává snadné a spolehlivé end to end přechody a o hodně hladší změny směru. Toto také dává schopnost pro lehké mnohonásobné spojování figur, které moderní freestyler požaduje stejně tak jako návrat k lehce delším lodím se zlepšenou rychlostí a lepší kontrolou pro mořské surfování.

Vlastnost vystřelení do výšky je přebraná od kratších designům které jsou perfektně použitelné ve specifických rodeových oblastech (pro to máme s6f-ky), ale krátké lodě můžou být tak frustrovaně pomalé na řece, že si neužijete všechno to sladké surfování na vlnách za letu, také udržení se na vlně může být na velmi krátké lodi velmi obtížné, stejně jako návrat zpět.

Toto vše kombinováno s velkou redukcí váhy a s novým vnitřním vybavením se postaralo o to, že máme super moderní design, který je lehký, rychlý a cítí se na řece jako doma.

Takže kdy je můžete vidět? První zkušební kusy by měly být během prvního týdne v lednu a první lodě budeme vyvážet v půlce ledna. První loď v Seven-0 duo bude ve velikosti M/L pro vodáky od 55kg do 100kg a druhá ve velikosti S/M bude v krátké době následovat.

Fotky budou brzy!!

Podívejte se na www.xackers.net, kde najdete nějaké záběry prototypu stejně tak jako jiné cool vybavení.

Budeme Vám přinášet aktuální informace, takže začátkem Nového roku sledujte náš web – pro hrátky na řece přijde Seven-0!


Zpět na novinky
news