Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Vyhlášení vítěze soutěže Pyranha Film!  14.8.2009

Ahoj,

S přáteli z www.rainchasers.com jsme tady u nás v U.K uspořádali filmovou soutěž, jejíž hlavní cenou byl roční sponzoring od Pyranha týmu.

Rainchasers je pádlařský web, který uvádí nejnovější stavy z vodočtů v severní Anglii a kluci, kteří to dělají, to poctivě aktualizují!

Soutěž běžela několik měsíců, přihlášeno bylo mnoho filmů. Kromě online hlasovacího systému pro samotné padlery jsme rozhodovali s lokálním Pyranha zástupcem a padlery z Windermere Canoe Kayak. www.windemerecanoekayak.com

Přihlášeno bylo mnoho skvělých kousků. Každý film měl své přednosti a jiné pojetí, nemysleli jsme, že vybrat vítěze bude obtížný, ale těžký to vážně bylo!

Vyhrát mohl však jen jeden a to:

„Cold Hands“ (Studené ruce)

Andrew 'Ando' Williams & Sebastian Kuliovsky

Zde můžete zhlédnout

Tento inspirující film vykládá příběh, jak Ando musel začít pádlovat rukama poté, co se mu poškodili nervy v zápěstí kvůli příliš těsným latexům v rukávech jeho bundy. I když se jedná o výjimečný stav, každý by se měl mít na pozoru. Rozhodně stojí za to vidět, co takto sjíždí.

Nyní trochu o Andovi:

Čau, jsem z Penrithu v Cumbrii. Pádluju 6 let. Začínal jsem na vlnách v Severním Walesu, poté, co jsem se přestěhoval do Cumbrie, jsem začal s řekami. Vyzkoušel jsem většinu kajakářských disciplín, nakonec se ale vždycky vracím k vodopádům!

Můj problém se zápěstím trval asi 18 měsíců. Nejprve se zdálo, že se jedná o nedohojené zranění, jenže se ukázalo, že příčinou jsou příliš těsné rukávové kroužky. V té době jsem s pádlováním rukama začínal, používal jsem podomácku vyrobené ruční pádýlka z plastu. Na můj první výlet na Korsiku jsem si s sebou vzal 2 náhradní sety v přesvědčení, že budu hodně plavat a poztrácím je. Naštěstí je stále mám všechny. V soutěžním filmu můžete vidět klipy z našich putování ve Švýcarsku, Norsku a staré dobré deštivé Anglii. Zápěstí se mi od roku 2008 výrazně zlepšilo, takže jsem zpět na pořádných lopatách, poskakuju po vlnkách a znovu se učím pádlovat normálně!

Anda jsme potkali na prezentaci oceněných videí, je to parádní chlapík, těšíme se, že se s námi brzy bude účastnit výjezdů!

Ando vedl Rolling Sessions na letošním Pyranha Festu, kde předával nabyté zkušenosti. Ať už jste se chtěli naučit pádlovat rukama nebo pádlem, Andovy lekce byly hojně vyhledávané.Zpět na novinky
news