Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Plnou parou vpřed do roku 2009!  30.1.2009

Ahoj,

usadili jsme se v novém roce a doufáme, že se vám všem daří dobře. Sváteční období nám všem dalo čas přijít s novými myšlenkami a vytvořit si velké plány do roku, který je před námi!

A rok tak už rychle začal se velkým očekáváním toho, co přijde.

V našem vývojovém oddělení je v procesu několik pěkných projektů, na které se opravdu všichni těšíme. Nové lodě! První z nich už vývojem prošla a jmenuje se ‘Fusion’. První kousek už je venku z formy, loď je připravena k výrobě příští týden a už jsme s ní byli i na vodě. Reaguje skutečně rychle, točí se na pětníku bez nejmenšího problému a bude z ní fakt hravá loďka.

Přepracovaný předek ji činí hodně rychlou na klidné vodě a přitom pevnou a dostatečně stabilní pro lidi, kteří chtějí strávit své první okamžiky na vodě příjemným způsobem.


Fusion byla navržena a vytvarována tak, že zvládne divokou vodu do WW3, lze v ní převážet hromadu materiálu pro přenocování, což se chystáme využít hned jak jich budeme mít dost pro sebe a budeme moci vyrazit na vícedenní výlet na řeky Spojeného království. Ideální pro teplejší měsíce, které nás čekají.

Existuje ještě spousta dalších lodí, které jsou plánovány nebo už v procesu na rok 2009, ale o nich se dozvíte až v dalších novinkách.
Další skvělá zpráva je, že letos zase určitě uděláme U.K. Pyranha Fest!!
Pokecejte s někým, kdo tam byl loni a dozvíte se, jak náramně si to užili. A my si taky užívali a proto bychom chtěli, aby to letos bylo ještě lepší! Občas se sem koukněte na další novinky - nastávající rok vypadá skvěle pro Pyranhu a pádlery, kteří na Pyraních jezdí po celém světě.

Dvě skvělé novinky už byly přidány na blog Liz Bell a Chana Jonese o expedicích, koučování a NOVÉM systému na přenášení lodí, takže honem na www.teampyranha.com a pěkně si to tam prostudujte!

Šťastné pádlování!
Zpět na novinky
news