Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Všechny velikosti dokončeny  28.11.2008


Ahoj všichni,

vzhledem k vypuštění slibných modelů Karnali a Z.One a k hektické organizaci Pyranha Festu, kterou máme za sebou, byste si mohli myslet, že se po této bouři usadíme a uklidníme - ale my ne, to by byla nuda.

Zatímco tlačíme na pilu o sto šest, vytvořili jsme pro vás zbývající velikosti kajaků a máme je připravené na Vánoce.

Karnali je nyní k dispozici jak ve velikoti M, tak ve velikosti L, přičemž obě velikosti vyvolaly skvělou odezvu od všech, které jsme potkali na řece a kteří z nás zvládli vypáčit jeden z našich kousků.

“První věcí, které jsem si všiml když jsem přejížděl mezi proudy, bylo to, jak je tato loďka stabilní a odpouštějící.” Chan Jones – Team Pyranha
Z.One L i je také ve výrobě a v obchodech začnou předváděcí kousky přistávat příští týden, takže jestli jste se vyblbnuli ve verzi M, ale zdála se vám trochu malá, vyzkoušejte tuhle. Do Vánoc se zvládne začít vyrábět i verze S, takže si na ni počkejte, jestli ji máte na svém seznamu.

Obě nové lodě byly navrženy tak, aby pomohly středně pokročilým vodákům zlepšit jejich pádlování. Se Z.One je opravdu legrace si hrát, na vlně opravdu vyniká. Karnali je velkoobjemový prorážeč válců, který se vás za všech okolností snaží držet hlavou nahoru. To je výborné pro vodáky, aby se učili a vyvíjeli, zatímco se ještě snaží získat sebedůvěru v počátcích své vodácké kariéry. Všichni naši Pyranha koučové je milují a nemůžou se jich nabažit!

“Je vážně rychlá na ježdění na řeku, ale bude dobře surfovat jak na vašem oblíbeném playspotu, tak i na moři.” Wilf – Coach20.com o Z.One.Hodně členů teamu je toho času vyjetých po světě na různých misích, takže se nezapomeňte dívat na www.teampyranha.com, protože je aktualizován co týden členy US Teamu, jak se jim daří nové sjezdy.
Pokud byste byli ve Spojeném království, tak míříme na jih do Dartmooru na Gene17 adventure paddling weekend (6. - 7. prosince) s dodávkou plnou testovacích lodí Karnali a Z.One pro všechny, kteří tam dorazí a budou si je chtít vyzkoušet.

Členové Teamu Pyranha tam budou na víkend, aby mohli odpovídat na jakékoli dotazy, a Fat Cats budou mít povídání o výletu do Grónska, který Pyranha sponzorovala, a o novém DVD ‘60 Degrees North’.

Takže jestli se tam dolů také chystáte, tak se tam potkáme!

Zpět na novinky
news