Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

NOVÉ produkty Pyranha pro rok 2009 jdou do výroby   24.9.2008


Ahoj,

už pár měsíců je to blázinec tady ve velíně Pyrahny, všichni máme napilno s přípravou nové řady pro rok 2009 a organizací Pyranha Festu. Velké díky všem, kdo přišli na Pyranha Fest, byl to fantastický víkend a bylo skvělé vidět tolik lidí užívat si na vodě. Skvělé počasí, skvělí lidé, skvělé pádlování a skvělá párty = výborný víkend! Tento týden budeme pryč na KanuMesse, abychom předváděli nové lodě, takže s dalšími věcmi ohledně Pyranha Festu se ozveme po návratu.


(Pete Scutt na Pyranha Festu, řeka Tryweryn)

Nové produkty pro rok 2009
Nové lodě, Karnali a Z.One, byly přijaty během víkendu skutečně dobře. Všem se líbilo, jak se na nich pádluje i jak skvěle vypadají... Velký Karnali, který je nyní ve výrobě, hodně promine a má výbornou stabilitu, což dodá potřebnou úroveň sebevědomí pádlerům a pádlerkám každé úrovně.

“Myslím, že to nejlepší, co lze o této lodi říci je, že bude fungovat pro každého od prvního dne na vodě až po desáté výročí na vodě.” David Fusilli(Karnali)Z.One - Potomek legendární série InaZone pro hraní si na řece
Prostřední Z.One je nyní také ve výrobě v továrně. Pádlovat na Z.One je velká zábava, úplně démonicky surfuje a je tak klidnááá. Z.One je výborná pro středně pokročilé pádlery, kteří dělají další pokroky a hledají dobrý univerzální kajak. Pokud se díváte po snadno řiditelné a odpouštějící lodi, měli byste se určitě poohlédnout po předváděcím kousku téhle lodi.
“Miloval jsem způsob, jak karvuje a jak přenáší rychlost, aniž by se platila vysoká cena v podobě ostrých hran pro úspěšné pádlování."Wayne Dickert(Matt Bostock na Pyranha Festu, řeka Tryweryn)

Podívejte se na nové stránky o Karnali a Z.One.


Zpět na novinky
news