Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Pyranha Fest  1.8.2008


Ahoj,

minulý víkend byl ve Spojeném království neskutečný pařák, takže se nám kolem kaceláře potulovalo spousta spokojených zpráv o teplém počasí a oprašování bund s krátkým rukávem.

Taky k nám akorát dneska dorazila překvapivá návštěva v podobě Jamie Burbecka z U.K. Teamu Pyranha, takže jsme využili příležitosti ho vzít a navléct do jednoho z nových triček Pyranha, které akrorát dorazily z tiskárny.


(Liz, naše grafická návrhářka, a Jamie ukazují svá nová trika a lístky na party Pyranha Fest)

Jak vidíte, dostali jsme novou várku triček Pyranha, která si lze objednat od vašeho lokálního dealera.Úplně první Pyranha Fest se blíží.

Bude se konat v Canolfan Tryweryn, National Whitewater Centre u Bala v Severním Walesu, ve dnech 20. až 21. září.

Lze si teď reservovat kurzy a níže najdete, jak vypadá nabídka.

Aby bylo něco pro každého, rozdělili jsme koučování do dvou kategorií podle výbavy:

Workshopy Connect 30 pro pádlery, kteří jsou spokojení na WW3 a dobře eskymují, a Rapid Plus kurzy pro pádlery, kteří se cítí dobře na WW2 a zvládnou eskymovat.

Workshopy Connect 30

Freeride – vraceje se ke kořenům Pyranhy "Hrejte si s řekou", tento kurz se zaměřuje na okořenění vašeho splouvání řeky poťouchlými spiny na kamenech (rock spiny) a slidování na skalách. Připravte se na pořádný nášup stylu...

Boofy a skoky – pro ty z vás, kteří plánují sjíždět padáky během zimy, tenhle workshop masivně zlepší váš výkon a pomůže vám pořádně do vzduchu ve velkém stylu...

Skutečná záchrana života – vaši kamarádi vám poděkují, že jste vyrazili na tohle - šance vzít základní záchranářské nástroje a aplikovat je v moderních dynamických situacích, které naleznete na řece. Děcka, hrajte si bezpečně!

Mistrovský kurz freestyle – hledáte, jak maximalizovat svůj výkon ve freestyle a nebo se posunout na novou úroveň? Potom dovolte Petu Catterallovi, kouči GB Freestyle týmu a po všech stránách výbornému chlápkovi, aby vám na vaší cestě pomohl...

Mistrovský kurz bojovníků na divoké vodě – Bojovníci nepotřebují další představení, je to vaše šance si s nimi zapádlovat, nabrat si jejich vědomosti nechat se koučouvat jedněmi z nejlepších na světě. O tenhle kurz bude zajistě velký zájem, tak si své místo zarezervujte včas, abyste se vyhnuli zklamání!

Moderní skupinová dynamika – Pádlujete pravidelně se stejnou skupinou? Už máte plné zuby toho, že jeden pořád 'vede'? Chcete včlenit proudění řeky do dynamiky vlastní skupiny? Tento workshop vám pomůže se posunout od tradičního vedení a vyvinout si lehký moderní styl skupinového pádlování.Workshopy Rapid Plus

Získáváme rovnováhu – naučte se jak odstranit kymácení a cítit se pohodlněji na řece.

Vše je o přesnosti – posuňte se od představ o 'záběrech' k lepšímu pochopení jak a proč se loď pohybuje.

Zvládněte načasování – zvládněte perfektní načasování, které umožňuje profíkům pádlovat bez námahy.Všechny kurzy běží do 9:30 do 12:30 v sobotu a v neděli a potkáme se na Tom Parker Coaching Gazebo v horní části areálu. Vybavení poskytujeme, k dispozici budou demo lodě.

Všechny kurzy stojí 35 liber a potřebujete si dopředu zarezervovat své místo vyplněním formuláře na rezervování koučování během Pyrahna Festu. Formulář si můžete stáhnout odsud.

Pošlete nám jej zpět co nejdříve, abychom vám mohli zajistit místo.

Adresa pro zasílání: Tom Parker Coaching and Guiding, 22 Dale Street, Menai Bridge, Anglesey, LL59 5AH.

Více informací na emailu tomparkercoaching@mail.com nebo na telefonním čísle +44 7811 829865Takže, pokud se vám líbí představa, že budete koučováni pádlery z Teamu Pyranha, víte, co máte dělat. Vyberte si kurz, vyplňte formulář a pošlete jej Tomovi, který má koučování na starosti.

Další hromada aktivit a workshopů se bude odehrávat taky odpoledne, takže to bude učitě fajn víkend kam stojí za to dorazit a popovídat si o pádlování.

V neposlední řadě!

Lístky na Pyranha Fest párty jsou už rozeslány a k dispozici v prodeji.

Party bude dole v Old School Restaurant v sobotu večer. Roznášet se bude nářez hovězí pečeně následovaný DJováním z Extreme Events (NSR '08), kteří budou hrát muziku, co nám pomůže protrsat celou noc.

Lístky stoji 15 liber za kus, budou reklamní dárky, premiéra filmu od Whitewater Warriors a Fat Cat Production a spousta dalších blbin, to jsem si jist.

Chcete-li lístek, zavolejte +44 1928 778888 a mějte nachystanou kreditku (nepřijímáme American Express); od vás si ještě vezmeme pár dalších detailů před tím, než vám je pošleme.Jen pro jistotu. Krom koučování a party, Pyranha Fest je zadarmo. Na místě se bude dít spousta dalších zajímavých věcí během těch dvou dní, takže se ukažte a udělejte si pořádný víkend.

Už se nemůžem dočkat!

Zpět na novinky
news