Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Tak už jsou všichni pohromadě  1.7.2008


Ahoj všichni,

myslím, že už je to docela doba, co jsme vydali poslední novinky, ale začíná to tu být opravdu hektické, tak s námi mějte strpení!

Mezi nově navrhovanými loděmi a výbavami novými modely Pyranhí které sviští naším dvorkem rychleji, než si umíte představit, jsme dokázali přípravit a uvést do výroby a na vodu Rev L. Když píši tyto řádky, je odesílán dodavatelům po celém světě. První odezva od pádlerů říká, je stejně rychlý jako verze M-Long a že učitě zažehne oheň u velkých pádlerů, kteří roky touží po lodi, která je dostane do vzduchu.


Sada Revů už je nyní komplet - S, M, M-Long a nyní i L.Pokud jde o týmové novinky, tak Pringle byl v Ugandě a zvládl nám poslat video jak létá vysoko na svém Revovi. Zatímco pracujeme na zprovoznění stránky s videem, proklikněnte se tudy na stránku PyranhaTV na YouTube a podívejte se, co se děje. Pro všchny ve Spojeném království, organizace úplně prvního Pyranha Festu (20. - 21. září) je v plném proudu a vypadá, že to bude skvělý víkend pro všechny, kdo jezdí na kajacích Pyranha, neboť budou mít volný přístup na řeku v sobotu a v neděli. Další informace a poster budou k disposici, jak se událost přiblíží, tak dávejte pozor!Poslední věc tohoto pátečního odpoledne je informace, že naši grafičtí návrháři měli příležitost navrhnout nová pozadí s tématem Pyranha - jsou v sekci pozadí na našich stránkách. Zahrnují i skvělý záběr Bena Whitea, jak jezdil v Ugandě na začátku roku.

Inu, když už máme za sebou všechny červencové novinky, měl bych se pustit ještě do pár dalších věcí které musím stihnout před víkendem. Tak brzy zas nashle!

Zpět na novinky
news