Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Velký Rev určite bude  28.3.2008


Ahoj,

Tento týden máme dobré zprávy pro velké kluky, protože se rozhodlo že se BUDE určitě vyrábět. Velký Rev - REV L. Ten se přidá ke zbývajícím třem velikostem, na něž dostáváme výbornou odezvu od pádlerů po celém světě.
Mírně přetvarovaná paluba i dno dodávají spoustu místa pro delší nohy i větší chodidla, přičemž Velký Rev bude rychlý a briskně manévrovatelný. Bude také přátelský ke svému jezdci, takže nemusíte být mistr světa, abyste z něj dostali maximum.

Zde jsou předvýrobní parametry

Délka 196 cm
Šířka 63 cm
Objem 230 l
Váha vodáka 75 - 115 kgNo a jeden z pádlerů, od nichž jsme dostali vynikající zpětnou vazbu, byl James ‘Pringle’ Bebbington ze Spojeného království. >

Pringlovi se na jeho novém Revu M dařilo tak dobře, že jsme ho přibrali a připojil se tak k týmu Pyranha.

Jsme z toho nadšení a víme, že tam dobře zapadne.


Zapálený jak do kajakování, kde dosáhl za loňský rok skvělých výsledků a sesbíral první místa na řadě mistrovství, tak i do filmování, bude pokračovat ve své dobré práci v Ugandě počínaje příštím týdnem. Bude nám dodávat spoustu materiálu k vystavení zde na strankách Pyranha ve formě video podcastů - tak se sem nezapomeňte dívat.
Mezi další týmové novinky z tohoto víkendu patří informace, že Tom Parker, Dave Fairweather, Chris Eastabrook a Emma Runciman vyrážejí tento týden do pohoří Atlas v Maroku na desetidenní výjezd na svých Everestech, takže se nezapomeňte podívat na stránky www.teampyranha.com na povídání po jejich návratu.A nakonec, pokud máte takový ten Friday Feeling (uvolněný pátek), vytvořili jsme pro Vás Pyranhácká pozadí která si můžete stáhnout a dát na plochy v kanceláři i doma. Budeme přidávat další, jakmile dostaneme od týmu nové fotky, se kterými si budeme moci pohrát.Zpět na novinky
news