Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Horké novinky o Revu S  1.2.2008Ahoj všem,

horká novinka tohoto týdne, Rev S zrovna vyjíždí z výrobní linky tady v továrně, vypadá fakt dobře a bude super úžasný pro "prťavější" freestylové superhvězdy.S objemem jen 175 litrů je S-ko menší a lehčí, ale zachovává si stejný symetrický tvar trupu a stejné vlastnosti jako M-ko, aby poskytla ohromující zrychlení dolů po vlně pro "velké" dynamické airové figury. Přerozdělený objem dodává spoustu výtlaku pro takové loopy, že na ně budete potřebovat povolení od řízení letového provozu.Má také pro Pyranhu tak specifické vykrojené carvovací hrany (zvednuté tak, aby se zabránilo syndromu "power flip" - nechtěnému zakousnutí a zvrhnutí), které všem Revům dovolují carvovat jako surfovací loď na řece: hodná a rychlá, a při tom řiditelná pro takřka úplně všechny úrovně pádlerů.

Klikněte zde pro stránku o S-ku a sem pro stránku o M-ku.

Stejně jako její větší bratři (M a M/Long), malý Rev je jednou z nemnoha nových playboatů k disposici už nyní pro tuto sezónu, takže rozhodně stojí za vyzkoušení.A co se děje kolem Rev ve verzi Long?

Inu, po mohutném ohlase během let od lidí, kteří pro sebe nemohou sehnat playboat, do kterého by se vešli - však vy víte, kteří to jste... vše, do čeho se vejdete, má prostě příliš mnoho objemu než abyste s tím mohli náležitě "cvičit", a na vše, co má správný objem, abyste si zas nechali amputovat nohy jen proto, že je máte o kus delší, to je super frustrující.

A o tom to je: freestylová loď s velikostí přesně pro dlouhonohé pádlerky a pádlery se střední hmotností, kteří bojují aby se vměstnali do moderních playboatů.

Pro vás budeme mít zprávy o Revu M/Long v příštích novinkách.Sammy má taky plné ruce práce s aktualizací nových obrázků na našich stránkách do nových barev pro rok 2008, přípravou nové stránky o nové lodi Speeder ve výbavě Rapid kterou v poslední době testuje s velmi pozitivními reakcemi řada britských klubů. Tak si dejte chvíli pauzu a proklikejte se stránkami, ať víte, co je nového.Další novinky: kluci z Fat Cats productions konečně uvolnili své poslední DVD "The Return of the Fat Cats", kde je materiál z velmi zajímavé expedice po Grónsku, kterou dokončili.

V červenci 2007 dva kajakáři z Anglie vyrazili prozkoumat pravděpodobně poslední nezkaženou a neprozkoumanou destinaci divoké vody na světě. Expedice začala jen s obrázky z Google Earth, neurčitými kontakty na rybáře a ochotou ponořit se do divočiny. Co našli by mohlo dát základ pouti průzkumných kajakářů na největší ostrov na světě.

Podněty krom skutečnosti, že řeky ještě nebyly nikým spádlovány, byly také: nejstarší granitové podloží na světě, garantované tání sněhu a ledovců a vhodný spád.Podívejte se na jejich stránky na podrobné informace.
Brzy přijdeme s aktualitami ohledně Rev M/Long.Zpět na novinky
news