Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Těšíme se na rok 2008!  17.10.2007

Ahoj Všichni!

U Pyranhy jsme teď měli pár bláznivých měsíců, také se tu děje spousta zajímavých věcí. Takže co jsme zvládli? Právě jsme uzavřeli všechny své obchodní záležitosti po světě, ve Spojených Státech (Outdoor retailer SLC), na evropském kontinentě (Kanumesse, Nuremburg) a v továrně Pyranhy (UK dealer week).


Týmový vodák Jared Seiler si zkouší velikost koncepčního batohu.

Zdá se, že všichni dealeři se s námi pouští do dalšího skvělého roku a my se těšíme na spolupráci s nimi, abychom vás mohli zásobovat nejpokrokovějším a „nejsvěžejším“ sortimentem kajaků pro divokou vodu, prodávaným prostřednictvím nejprofesionálnější a nejpřátelštější sítě dealerů roku 2007!Mezitím vodáci dělali to, co chceme, abyste dělali vy všichni. Vyjížděli na našich lodích a dobře se bavili! Podívejte se na nejnovější vzkazy od hochů a děvčat v team section webové stránky s posledními zprávami z Mexika, Rakouska, USA i odtud z UK.Také nové lodě jsou přijímány dobře! Ohromný Everest je v plném proudu výroby a vy si můžete tento expedičně zaměřený model prohlédnout po kliknutí na logo zde > >Když mluvíme o Everestu, Dave Manby bude v Llangollenu, v Severním Walesu, pořádat párty k vydání DVD Dudh Kosi.

Podívejte se na ukázku.

Podrobnosti:
Nasedání? Bridge End pub, 10.11. v 19:30.
Voda? Bude, ale v baru prodávají i pivo.
Přístup? Dveřmi a po schodech nahoru.
Vysedání? Dolů po schodech a dveřmi ven! Tato akce je typu „zaparkuj a hraj si“.Buďte tam a shlédněte nejdůležitější události v tomto klasickém expedičním filmu z roku 1976, jenž získal přes 20 ocenění, setkejte se s některými vodáky expedice a kupte jim jedno dvě pivka!Také kolem Reva začíná být trochu rušno. Chtěli jsme mít jistotu, že tuto loď udělám jak nejlépe umíme, tudíž jsme investovali peníze a čas do výroby několika plastových prototypů a nyní podstoupila řada finálních prototypů konečné testování, což jste mohli vidět v okolí, a výsledky vypadají skvěle! Takže po pár posledních úpravách se během několika týdnů chystá do plné výroby. Budeme se vás snažit informovat, jak věci postupují, tak pravidelně sledujte informace. Tady je Stevi tvrdě pracující na zátce.

Jen abychom měli nějaký nesouvisející záběr na závěr zpráv, protože to je někdy prima, zde je náš kamarád ze starých časů Pyranhy a skotská vodácká legenda Andy England, který dnes žije na Novém Zélandě, jak usazuje malého Willa do Burna!Další zprávy brzy!Zpět na novinky
news