Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

'PÁDLOVÁNÍ' po celém světě!  17.7.2007

To je léto!

Letos máme ve Spojeném království léto samé průtrže, hromy, blesky a dokonce i krupobití, až tento týden jsme dostali dávku slunečních paprsků. Alespoň bylo dost vody na sjíždění!

Když mluvíme o ježdění, máme první zprávy z britské expedice Čtyřmezí v Altaji. Osm studentů se pouští po velkých řekách Sibiře a Mongolska – tam, kde se setkávají Kazachstán, Rusko, Čína a Mongolsko vytvářejíc tak prostor pro expedici Čtyřmezí 2007.
Ve smyslu expedičního sjíždění divokých řek bude expedice zcela soběstačná po mnoho dní na několika různých řekách. Boj s prudkými, ledovými řekami, vzdálenými často mnoho dní od civilizace, v lodích naložených jídlem a tábornickými potřebami může být nebezpečný a děsivý zážitek. Chyby mohou mít katastrofální následky. Týmová spolupráce je nezbytná.
Mladý talentovaný tým je tvořen mistry Evropy ve freestylu a národními reprezentanty ve slalomu. Společně pádlovali již ve více než 15 různých zemích na šesti kontinentech.Zadní řada: Patrick Clissold, Tom Hunter, Sean Ziehm-Stephen, Lowri Davies, Dave Burne, Ben Bedingham
Přední řada: Simon Tapley (bohužel musel odstoupit), Graham Milton, Paul Sherman

Přejeme jim hodně štěstí a super poježdění! Expedici můžete aktuálně sledovat zde: Four Borders ExpeditionMezitím někteří členové týmu zažili bouřlivé setkání se starými kamarády ve Spojených Státech a dali si nějakou tu klasiku, Jared Seiler o tom napsal:

“Tento týden jsme jeli k Hood River ve Washingtonu a setkali se tam s přáteli od raftové společnosti All Star. V devíti jsme si dali Little White (Dave Graham a já poprvé), Josh Bectel, Todd Anderson, Erik Boomer, Clay Wright, Shannon Carroll, Max Blackburn a my tři.”

Zbytek příspěvku si přečtěte v týmové sekci. Zdá se, že se každý někde dobře baví.

Tady v továrně jako vždy vybavujeme lodě a pohráváme si s novými hračkami pro rok 2008. O nich více v následujících týdnech a měsících!

Zatím nezapomeňte vypnout počítač a vyrazit na vodu!

tým @ PyranhaZpět na novinky
news