Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Mrkněte na nový 4,5 dlouhý Speeder  31.1.2007
Ahoj,

Tak nová sezóna zde v Anglii je už v plném porudu. Je zde hodně bouřek, takže v řekách je dostatek vody a zároveň je zde docela teplo, takže každý tráví v lodi co nejvíce času! Ale zpět sem do továrny – velkou novinkou tohoto týdne je, že už máme první Speeder těsně před uvedením do sériové výroby.Podle našeho názoru je to něco nového a jsme na to velmi hrdí. 4,5m dlouhá je přeci jen trochu delší než naše ostatní lodě, ale hey!, je tak rychlá!Takže proč vyrábět 4,5m dlouhou loď?

Během posledních pár let jsme mluvili s celou řadou lidí a uvědomili jsme si, že je zde hodně vodáku, kteří se chtějí svézt, ne se plácat na místě, kteří chtějí polykat kilometry a ne skály a kteří nám často říkali

“je zde mnohem více napínavých divokých řek bez hravých vln než s nimi!”

Takže jsem se pustili do práce, abychom jim takovou loď od Pyranhy dali.

Speeder byl vyvinut s myšlenkou na tyto lidi. Kombinuje hbytost čistokrevného říčního „závoďáka“ s manévrovatelností mnohem kratšího kajaku. Zadní úložný otvor dovoluje jezdit na delší výlety a kempování a jeho plynulá a hladká jízda je jako větřík ve slušných peřejích.

Zadní křídlo přináší skvělou stabilitu, když se nahýbáte a monitor tepové frekvence s GPSkou vám umožňuje vidět, kolik kilometrů jste už ujeli a jak tvrdě makáte. Je to kayak vyzývající na divoké i malebné řeky pro delší výlety nebo jednoduše pro udržení se fit na vodě.

Prvotní předvýrobní parametry:

Délka Šířka Objem Váha vodáka
Speeder 4.5m 60cm 360L 55 až 120kg

Speedery hodlají přinést hodně zábavy na hodně řekách. Střihnout si pádlování během oběda se právě stalo skutečností pro o hodně více lidí!

To je prozatím z novinek to hlavní, šťastnou plavbu a bavte se!


Zpět na novinky
news