Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Novinky o Ammo a Recoil  10.11.2006


Ahoj!

Přinášíme Vám poslední novinky ze světa Pyranhy. Naše továrna zde v UK i náš tým v Asheville je super zaměstnán odbavováním nových lodí k našim dealerům Pyranha po celém světě.

Takže co je nového v obchodech? Druhá velikost Ammo (M) je nyní v plné výrobě a je odbavována, jak jsme už psali. Vypadá stejně tak sladce, jako ta menší, kterou si všichni, kteří měli šanci na ní jet, pochvalovali.Oproti fámám ještě větší Ammo bohužel není v plánu vyrábět.
Do výroby tento týden půjde Recoil velikosti L. Udělali jsme pár fotek ještě před texturací:Takže forma pro velikost L už je a teď jen stačí dodělat poslední doladění od našich inženýrů, aby se lodě dostali konečně až k Vám. Recoil velikosti M je stále ve výrobě a mělo by všude být dostatek testovacích verzí. Pokud žádný ve vašem okolí nebude, dejte nám vědět.
Mezitím malý Recoil je právě dokončován kluky z R&D (Stevi, Rich, Ben), hned jak udělají první vzorky tak tu budou prezentovány.

Novinky týmu: Vodáci z celého světa, kteří všichni tvoří tým Pyranha, nás zásobují svými pozoruhodnými výkony a zážitky na nových stránkách http://www.teampyranha.com/ (pouze v angličtině) takže je sledujte, abyste věděli o všech aktualitách. Také budeme mít v příštích pár dnech svoje stránky pro Ammo a Recoil, takže navštěvujte naše stránky, abyste byli informováni.

Opatrujte se a šťastnou plavbu!

Tým @pyranhaZpět na novinky
news