Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

OR a nové produkty pro sezónu 2007  25.8.2006

Po několika hektických měsících dávání věcí do kupy a testování je konečně venku OR a vystavili jsme také všechny naše hračky pro sezónu 2007. Společně s Airstream, který nám po dobu předváděcí akce ochotně půjčil jeden jejich hezký přívěs coby kancelář, jsme na výstavu dostali všechny nové lodě jako jsou Ammo, Recoil a Speeder a také naši novou špičkovou výbavu Connect 30 a novou výbavu střední třídy Rapid + pro ty, jenž nepožadují ty nejlepší a nejnovější vymoženosti na divoké vodě.

http://www.airstream.com/Hoši nám předváděli nové lodě v bazénu, zatím co Brian, Kelly a Ben se postarali o zábavu z podia. Mnoho lidí bylo překvapeno, že můžete dát loop s kajakem Ammo (river runner) na klidné vodě! Určitě to bude hravá loďka...Během několika příštích týdnů Vám přineseme další detaily – hned po té, co se sami po naší předváděčce srovnáme a odpočineme. Pro zatím tu máte nějaké info o nových lodích a pár náčrtků (zatím jsme nebyli ve foto studiu), které jsou už hodně blízko skutečnému vzhledu lodi.


Použití: Freeride

Bio: Recoil poskytuje kombinaci hravé lodi a kajaku na sjezd řeky, aby přinesl pravděpodobně tu nejlepší all-roundovku na trhu pro sezonu 2007. Je zaměřen na ty, kdo si hodlají spíše hrát než jen jezdit těžké sjezdy, ale i ty by zkušený vodák lehce zvládl. Je to kajak, který Vám pomůže ke zlepšení!

Velikost Délka Šířka Objem Váha vodáka
S 200 cm 63 cm 165 l 40-70 kg
M 207 cm 65 cm 185 l 65-85 kg
L 210 cm 67 cm 205 l 75-105 kg


Použití: Sjezd řeky/ Extrémní sjezdy

Bio: Ammo je kratší kousek, který ještě trošku lépe reaguje než Burn a ideálně sedne pro těsnější, užší a více technické sjezdy. Jeho centrované rozložení objemu a střední hrany také přinesou nějaké nové skvělé místa pro ty s pokročilejšími zkušenostmi, kteří si tak budou moc hrát na místech, kde si před tím hrát nemohli! A dávat místa které si předtím netroufli.

Velikost Délka Šířka Objem Váha vodáka
S 205 cm 63 cm 220 l 55-90 kg
L 208 cm 65 cm 245 l 65-100 kg


Použití: Rychlý sjezd řeky

Bio: Speeder kombinuje hbitost čistokrevného závodníka s ovladatelností mnohem kratšího kajaku, aby si vzal z obou to výhodné a Vy si to pak mohli užívat. Zadní úložný otvor dovoluje i delší výlety a jeho plynulá jízda je vánkem v peřejích. Jeho zadní křídlo mu dává excelentní stabilitu, když jste opření přes kraj a namontovaný měřič rychlosti tepu / GPS Vám umožňuje vidět, jak dlouho už jedete a jak tvrdě makáte. Je to kajak, který vybízí na mnoho divokých a malebných říček.

Délka Šířka Objem Váha vodáka
450 cm
60 cm
360 l
55-120 kg

Takže to je rychle zachycení novinek pro sezónu 2007, budeme mít více fotek a detailnější info o nové výbavě a lodích během několika dalších týdnů a také nějaké reportáže od vodáků potulujících se všude možně po světě.

Dávejte na sebe pozor a mějte skvělý víkend. Tým Pyranha.


Return to news page


Zpět na novinky
news