Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Rapid+ - profesionální výbava za babku  8.8.2006

Od začátku srpna jsme spustili výrobu výbavy Rapid+ připravované pro sezónu 2007. Jedná se o velmi výkonnou výbavu s extrémním stlačením ceny pro koncového zákazníka. Cena lodi je snížena také díky tomu, že se vyrábí pouze ve dvou barevných kombinacích – žluto-oranžová a modro-bílá. Tyto barvy jsou v letošní sezóně absolutně nejžádanější a proto jsme je zvolili i pro tuto speciální řadu lodí. Ve výbavě je úplně novým segmentem dotahování zádové opěrky. Přezka je uchycena na stehenní opěrce, takže je dotahování zádové opěrky velmi snadné a dobře přístupné a přitom velmi pevně drží bez prokluzu. Boční tvarované opěrky z pevné pěny jsou již několik let standardem nejluxusnějších výbav SYNCRO, protože upevní vodáka v lodi tak, že s ní má dokonalý kontakt. Příjemností je termoizolační měkký pěnový potah sedačky, díky kterému sedačka netlačí ani po delší době pádlování a navíc izoluje od chladné vody pod lodí. To oceníte hlavně v chladnějším jarním, či podzimním období, nebo na ledovcových řekách. I nová zádová opěrka je značně vylepšena. Je vyrobena z odolné pevné PUR pěny. Dobře obepíná záda a značně přispívá k upevnění v lodi.

rapid

Ve výbavě Rapid plus máme pro Vás připravenu řadu lodí od rodeovky, přes playboat po river runner. Pro rodeo je to novinka letošní sezóny, jedna z nejvýkonnějších rodeovek – 4-Twenty. Tu dodáváme ve dvou velikostech S/M a M/L. V letošní sezóně na ní velmi úspěšně jezdí např. mistryně světa v rodeu na divoké vodě – Kateřina Migdauová.

rapid

Druhou lodí pro tuto výkonnou výbavu je kajak Stretch. Velmi oblíbený začínajícími kajakáři pro první krůčky na WW, ale zároveň vyhledávaný experty pro jízdu na velmi divoké vodě. Díky vysokému hravému potenciálu si na ní užije každý i na méně divoké vodě, ale zároveň díky mírným vlastnostem podrží v extrémních situacích.

rapid

Třetí lodí Rapid+ série je velmi oblíbená H3. Je to loď, která vytvořila kategorii lodí na WW. Rychlé a točivé dno dáví lodi vynikající jízdní vlastnost v těch nejtěžších vodách i na klidnější turistické řece. Dostatečně velký výtlak dělá loď značně bezpečnou a hranky umožňují plynulý serfing a krásné carvové nájezdy do vracáku. H3 je díky vynikajícím vlastnostem plochého dna velmi oblíbená rodeisty, kteří vyráží na divokou vodu a zároveň má velkou oblibu i mezi turisty, kterým dává pohodlí, rychlost i dostatečnou stabilitu.

rapid

Cena pro český trh byla určena na parádních 23 950,- Kč

Tentokrát máme ale i dobrou zprávu pro singlíře. Cena skořepiny (bez sezení) lodí Rapid+ je pro český trh pouhých 19 900,- Kč. Tyto ale vyrábíme pouze na zakázku a nedržíme je skladem. Proto jsou u nich malinko delší dodací lhůty. Klečení do lodí Vám zajistí výhradní distributor lodí Pyranha do ČR – firma Vodák sport.Zpět na novinky
news