Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Letní novinky  6.6.2006

Wow,

Už je tu červen – to to ale utíká. Tady v Británii máme horko a už jen poslední zbytky vody, zatímco ostatní členové Pyranhy byli roztroušeni po celé zeměkouli v pátrání po dobré vodě a skvělé zábavě v jejich nových hračkách. Allan, Mikey a Andy Phillips se odvážili rozjitřit vodu v Norsku v jejich Burnech na léto:


Andy a Allan to propálili

Allan trefil sladký boof!

zatímco Gerd Serrasolses, jeden z našich juniorských vodáků ze Španělska, právě vyhrál dva španělské freestylové poháry a španělský národní šampionát je tento víkend. Více info od něj a o Liquid Life Festival ve Skotsku najdete v příštích novinkách.

Vail, položená v srdci Colorada v USA, je malá horská vesnička plná zdravých sportovců a přátelských vodáků. Teva Mountain Games (horské hry) se konají každým rokem a přitahují jedny z nejlepších sportovců z různých extrémních sportů jako je divoká voda, lezení, horská kola a dobrodružné závodění. Každý den během her je centrum zaplněné nadšenci a lidmi, kteří to všechno sledují.


Městský válec

Jared

Jared

Andrea

Hry na divoké vodě zahrnují „Kajak cross“ závod v Dowd's Chute na úseku dlouhém 2 km ve velkých vlnách se třemi brankami, extremní závod skalnatou a příkrou soutěskou u Homestake, trikovou a freestylovou soutěž v centru Vail a také další Kajak cross ve Vail, kde se pokoušíte nebýt sraženi ostatními vodáky nebo pověšenými překážkami na cestě.


Val

Matt

Pyranha měla team vodáků a nadšenců přicházejících ze čtyř růžků Severní Ameriky. Během bojů s ostatními vodáky z různých zemí byl u našich vodáků cítit velký tlak. Z našich sportovců dostal bronzovou medaili Valerie Bertrand z Quebce (Can) v extrémním creekovém závodě a stříbro za vzdušné figury (air loop) v trikové soutěži (Big Trick contest). Jared Seiler vzal zlato v trikové soutěži (Big Trick contest) po nabrání bláznivé výšky ve Vailu a vybojoval velmi slušné 10.místo v extrémním creekovém závodě. Matt Hamilton z Ottawy (Can) si také vybojoval cestu na podium v tvrdém Kajak crossu přes zástup dalších vodáků a překážek. Abychom jmenovali alespoň některé, Andrea a její přítel se také perfektně ukázali v extrémním creekovém závodě. Díky všem za předvedení vašich schopností a držte se!

Takže tam venku se stalo dost událostí. Pokračujte v hlídání posledních novinek ze světa Pyranhy a šťastnou plavbu!

Foto: Eirik Pedersen, Mikey Abbott

All the team @pyranha


Zpět na novinky
news