Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Květnové novinky Burnu  26.5.2006

Tak zde je všechny máte:

Všechny tři velikost Burnu vyskakují z forem v továrně tak rychle, jak je jen stíháme vyrábět.

Od Korsiky k Norsku, od Itálie ke Skotsku (kde si začíná získávat svoje jméno), v Kanadě i USA Burny rozdávají úsměvy na tváře vodáků po celém světě a pouští se do skutečné mise.

Stále máme ještě mnoho zakázek ke splnění, takže zásobování je ještě trochu napjaté, ale pracovali jsme 24 hodin deně, 7 dní v týdnu, abychom vše vyřídili tak rychle, jak jen to je možné, abyste se mohli těšit ze svých Burnů co nejdříve.

Specifikace malého Burnu jsou na stránce s produkty, ale tady je máte pro případ, že budete ve spěchu:

Délka 238cm
Šířka 64cm
Váha 17 kg
Objem 238 l
Váha
vodáka
45 - 95 kg

Tady je krátká recenze Burnu S od Emmy Runciman, která si ho vzala do Itálie a která se právě připojila k našemu anglickému týmu:

"Slíbila jsem, že Vás budu informovat o svých zkušenostech a dojmech - především, díky za dodání lodi v ten pravý čas. Loď zde přitáhla velkou pozornost: lidé byli opravdu horliví, aby měli pěkný výhled na mou loď. Někdy se kolem mně shromáždil i malý dav lidí, dokonce i jedna dívka, se kterou jsem se setkala při předváděčce v obchodu v Nottinghamu!"
"Moje prvotní zkušenost byla, že loď bylo opravdu velmi jednoduché a rychlé si přizpůsobit. Protože jsem před odjezdem měla pouze dvě hodiny, neměla jsem moc šancí si ji vylepovat, dokud jsem nedorazila do Itálie! Zabralo mi to míň než půl hodiny a po té to bylo velmi pohodlné a vnímavé po celý můj výlet. Mezi sedačkou a límcem je velký prostor, který se hodí pro Peli case, nebo pro nějakou jinou výbavu do zádi."
"První dojmy: Po mém Lifestyleru, to bylo milé a křehké, když jsem carvovala do vracáku. Nebylo tam žádné škubání nebo cokoliv a bylo to daleko víc předvídatelné během celého výjezdu z vlny než na mé staré lodi."
"Jednoduché boofování: opravdu citlivý na boofovací pohyb - umístěný pořádně, bylo to cítit jako když skočí nebo se pohupuje na startu. Byl také trochu více ochotný odpouštět než jsem byla zvyklá - když jsem prošvihla můj boof, bylo opravdu překvapivé, jak snadné bylo zotavit se po té, co se příď ponořila: stačilo jen málo, aby se příď opět snadno vynořila a stala se ovladatelnou."
"Celkem vzato jsem se při jízdě na této lodi skutečně bavila, opravdu jsem byla velmi potěšena - děkuji Vám. Chtěla bych jet to creekování znovu! Bude mít navrch v Liquid Life během několika týdnů při dalších závodech."

Emma


Také jsme tvrdě pracovali a hráli si s novými nápady pro rok 2007. Zde je pár snímků z CNC stroje, který pracuje na nějakém prototypu - nějaké nápady, co to je? :-)

Tak to je pro tento týden vše, šťastnou plavbu!

Ahoj, Váš tým @pyranha


Zpět na novinky
news