Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Burn právě vyšel!  10.3.2006

OK - je čas to vypálit! Přinášíme Vám nejnovější snímky testovacího Burnu. Začali jsme vyrábět produkční verzi dnes k večeru (pátek 10.3.2006), takže první kusy budeme odesílat přibližně za týden. V každém případě tady naleznete pár fotek, kvůli kterým tu jste, že?

Burn1

Jak můžete vidět, Burn má větší prohnutí a o hodně víc zakulacenou příď než H3 a také je na přední části trošku širší a má větší celkový objem.

Burn2

Boční pohled lépe ukazuje prohnutí a také zvětšený objem v přední i zadní části. Burny mají také dobře definovaný střechovitý tvar paluby pro stékání vody, který jsme shledali velmi účinným u H3 a Micro M3 udržující je ve směru jízdy při projíždění vln a při vynořování se po skocích. Všechno omezuje pravděpodobnost udělání noční můry kajakářů - back loopu!

Burn3

Zadní boční hrana byla zvednuta výš, aby omezila nabírání vody na zadní část při jízdě na velmi divoké vodě nebo když jste plně naloženi pro celodenní výlet.

Burn4

Burn5Burn6Burn7

Nový úplně přepracovaný výstužný pilířový systém spojující palubu ve dvou místech, pevně padne do lehčí a více vyvýšené výztuhy dna. Tento pilíř má nový tvar, který redukuje váhu, obsahuje výklenky pro házecí pytlík nebo pro láhev a také je pevnější. Nová jednotka je také lépe tvarovaná, když Váš Burn nesete.

Burn8Burn9

Také šrouby pro nožní opěrky jsou pro řadu 2006 více zahloubené tak, že její uchycení perfektně sedne a pevně drží.

Burn10Burn11

Malý detail, ale také jsme udělali nové zahloubení pro uchycení schopné unést až 1000kg, které pro nás vyrábí Wild Country a DMM. Toto zahloubení ne jen že vypadá lépe, ale také obsahuje více materiálu v tak silně namáhaném místě.

Burn12

Všichni jsme velmi šťastní z našeho nového dítka. Máme pár kousků, které budou v Anglii tento víkend na prvotní předváděcí akci Burnu - nyní je také ideální stav vody v řekách, před tím než tuto neděli udeří pěkná dávka sněhu!

Příští týden hlídejte naše stránky pro nové informace z víkendového ježdění a také pro informace, kdy se dostane nový Burn do obchodů blízko Vás.

Přejeme Vám fajn víkend a šťastnou plavbu!

Tým @pyranhaZpět na novinky
news