Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

První zprávy v novém roce   23.1.2006

Ahoj! Doufáme,že jste si užili Vánoce a Silvestr – zdá se to už tak dávno! Všichni u Pyranhy opět tvrdě pracují. Naše sekce ve Spojených státech se už usadila v jejich nových kancelářích a skladech hned vedle řeky Asheville. Tady je krátká zpráva od Jima Hagara, který to tam všechno vede:

"Tááák, už jsme konečně přestěhovaní a jsme zpět u obchodování. Díky již nedostačujícímu prostoru jsme se museli přestěhovat a muselo to být rychle. Řešení bylo co by kamenem dohodil a tak tým Pyranhy z USA nyní najdete v Riverside Business Park na písčině French Broad River (méně než 1,6 km od našeho starého místa)."

Sklad

"Stěhování bylo kruté pro všechny zúčastněné. Byla to nejrušnější zima za poslední roky, ale muselo to být uděláno, protože jsme jednoduše přerostli naše staré místo. Nový sklad je vysoký 6m, takže můžeme uskladnit dvojnásobek lodí před tím, než jsou odeslané dealerům. Tento sklad má dokonce i nakládací dok."

Dok

"Nyní to je něco, co nám skutečně pomůže vykládat všechny tyto kontejnery, které přijíždí každý týden."

"Nejvíce vzrušující částí našeho stěhování je však přidání nového předváděcího a servisního střediska – depa kayaků. Tato malá budova je méně než 3m od vody a bude skladovat každý druh lodi od Pyranhy jako předváděcí model. Bude též sloužit jako servisní centrum. Budeme rádi, když se u nás zastavíte a vyzkoušíte si jakýkoliv z našich nových modelů!"

Testovaci centrum

Více již brzy, mějte hezký týden a šťastnou plavbu!

Team @pyranhaZpět na novinky
news