Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Prosincové novinky u Pyranhy  8.12.2005
Opět Vás zdravíme,

Události zde, u nás v továrně, jsou teď velkolepé, protože první Stretche L/XL byly právě vyrobeny a tento týden budou odesílány společně se Stretchem velikosti M/L, s 4-Twenty a se Seven-O, takže je budete mít brzy ve svých obchůdcích. Zde je pár fotek ze zrození jednoho Stretche L/XL z dnešního odpoledne:
4-tw_mould
4-tw_split


Všechny se vyvedly velmi dobře a naše výroba pojede za den nebo dva na plné obrátky.


4-tw_finishboat
Jak vidíte, stává se skvělou lodí pro vás větší vodáky se spoustou objemu ????, takže můžete mít hodně výkonnou loď, která má schopnost dostat vás po řece dolů s velkým úsměvem na rtech na místo nějakého starého člunu!Zde je rychlé zhodnocení od Toma Parkera (BCU 5. trenérské úrovně), který teď pro nás po několik týdnů testoval Stretch M/L:
Hey Bob,
      here are my initial thoughts on the M/L Stretch:
"One of the friendliest, most predictable boats I've paddled! Sure, it won't tackle the steeps like an H3/M3 or carve up a wave like the 7-0 or 4 Twenty, but for cruising some nice grade 3-4, it really excels. Stable, well mannered and manoeuvrable. Comfort is great even with shoes on and the control is super positive with the Syncro 6 outfitting. This boat really is a sensible ‘one boat’ option for any paddlers who want a bit of everything, will be a good instructional platform too."

Ahoj Bobe,
      zde je můj počáteční názor o Stretch M/L:
"Jedna z nejpřátelštějších a nejvíce předvídatelných lodí, ve kterých jsem kdy seděl! Jistě, nepustí se do vod jako H3/M3 nebo neřízne vlnu jako Seven-0 a 4-Twenty, ale pro dávání nějakých hezkých vod obtížnosti 3-4 je opravdu excelentní. Stabilní, hezky se chová a lehce se manévruje. Komfort je ohromný, dokonce i s oblečenými botami, a s výbavou Syncro 6 je kontrola extra přesná. Tato loď je opravdu rozumná volba pro ty vodáky, kteří chtějí jedinou loď která umí kus od všeho. Určitě bude taky dobrá pro instruktáž."
Nedělej si těžkou hlavu, Tome...
Vyzkoušejte Tomovu domovskou stránku na: www.tomparkercoaching.co.uk (anglicky)Také Matt Hamilton nám zaslal pár fotek a připojil i pár řádků z víkendové akce v jeho 4-Twenty
"Tento poslední víkend pár vodáků přepadlo Watertown New York's Black River, aby si zasurfovali na slavné Inner City Strife vlně. Ukázali se zde vodáci ze všech koutů Spojených států a Kanady! Počasí na pozdní listopad bylo úžasné. Nová Pyranha 420 tam byla a byla podrobena zkoušce. My jsme tam zůstali celý víkend... Pak jsme se rozhodli zůstat až do pondělí!!!"
Matt11-05_1
Matt11-05_2
"Inner City Strife je úžasné místo se skvělou vlnou umístěný po proudu I- 81 ve Watertown NY. Nová 4-Twenty zářila na vlně. Trup je rychlý, ochotný odpouštět a dovolí vám snadno se pohybovat po celé vlně. Tak nebylo těžké dokázat „big air“ figury, jak vlevo, tak vpravo, stejně tak pozadu. Tato loď rozhodně přináší zábavu na velkých vlnách."
Matt11-05_3
Matt11-05_4
Celé články z Mattových víkendů na 4-Twenty naleznete na jeho osobním blogu (anglicky).


Jak můžete vidět, děje se hodně věcí – jak tady v továrně, tak i venku na vodě. Bob Campbell, náš marketingový ředitel, si také tento víkend zvládl udělat čas na řeky Datr a Erm na jihozápadě Anglie na Geanově 17.víkendové přednášce. Díky Simone! bobstyle
Díky každému, kdo nám pomohl s těmito novinkami. Více o nejnovějších událostech v továrně i na vodě brzy naleznete zase zde!

Šťastnou plavbu přeje posádka Pyranhy!


Zpět na novinky
news