Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Časté otázky


Pro skok na konkrétní odpověď klikněte na jeden z následujících odkazů >

Kde můžu koupit kajak Pyranha?
Můžu koupit výrobek přímo od firmy Pyranha?
Kdy Pyranha představí své nové návrhy?
Kdo navrhuje kajaky?
Jak poznám, který kajak je pro mě nejlepší?
Vím, jaký kajak chci, ale neznám potřebnou velikost.
Jak si můžu přizpůsobit Syncro vnitřní výbavu?
V jakých barvách si mohu kajak pořídit?
Mohu si objednat kajak prostřednictvím místního prodejce?
otazka Kde můžu koupit kajak Pyranha?
odpoved Máme prodejce po celém světě. Zde se dostanete na stránky našich prodejců. Jestliže budete mít jakýkoliv problém se sháněním našich produktů, dejte nám prosím vědět.

line  Zpět nahoru

otazka Můžu koupit výrobek přímo od firmy Pyranha?
odpoved Ne, my pouze dodáváme čluny prostřednictvím vytvořené sítě prodejců na celém světě. Věříme, že to vám přináší možnost získat informace o místních podmínkách a o tom, který produkt je nejlepší pro vaši oblast a požadavky. Zároveň vám mohou být čluny předvedeny, což vám umožní lépe si vybrat. Koupí prostřednictvím místního prodejce pomáháte podporovat místí zdroj prodeje výrobků pro vás i ostatní. Pokud by všichni výrobci zásobovali přímo, tito prodejci by vůbec neexistovali.

line  Zpět nahoru

otazka Kdy Pyranha představí své nové návrhy?
odpoved Ve firmě Pyranha neustále rozvíjíme naše návrhy. Zkoušíme vám poskytovat lodě, které potřebujete v ten pravý čas, takže creeky pro creekovou sezónu, playboaty pro teplejší letní vody, ačkoliv je to o to složitější, pokud uvážíme, že sezóny jsou téměř opačné na různých polokoulích. Obecně se dá říct, že na trh uvádíme většinu nového sortimentu v druhé polovině roku, zatímco playboaty už brzy na jaře. Vždy stojí za to sledovat nové informace o nejnovějších aktualitách.

line  Zpět nahoru

otazka Kdo navrhuje kajaky?
odpoved V naší firmě se pyšníme skvělým týmem - na celém světě stejně, tak jako zde v továrně, s různými schopnostmi, které můžeme kdykoliv uplatnit. Kromě používání nejnovějších počítačových programů a technologií spoléháme také na bohaté zkušenosti vodáků jak ve firmě, tak i ze strany našich zákazníků. Ve zkratce řekněme, že je každý návrh spojením tvrdé práce, nových nápadů a v neposlední řadě týmové práce.

line  Zpět nahoru

otazka Jak poznám, který kajak je pro mě nejlepší?Kdo navrhuje kajaky?
odpoved Každý jednotlivý kajak je navržen za nějakým účelem. V našem sortimentu jsme kategorizovali návrhy tak, aby napomáhaly při výběru. Takže jestliže hledáte nejnovější "hračku" nebo multifunkční loď, měli byste být schopni rychle najít vhodný model. Klikněte na odkazy výše uvedené pro zobrazení naší nabídky, kde je kromě určení použití i hmotnostní tabulka. Nejlepší je informovat se přímo u vašeho nejbližšího odborného prodejce našich lodí.

line  Zpět nahoru

otazka Vím, jaký kajak chci, ale neznám potřebnou velikost.Jak poznám, který kajak je pro mě nejlepší?Kdo navrhuje kajaky?
odpoved Pyranha byla první kajakovou společností, která rozlišovala potřebu různých velikostí kajaků pro různé velikosti pádlujících. Každá velikost je navržena pro optimální váhu včetně veškerého vybavení uvnitř. A to by mělo být zváženo při výběru (existují praktické grafy v brožuře, které můžete najít na stránkách jednotlivých produktů.) Ty by měly být použity jako průvodce pro správné nasměrování. A potom jedině vyzkoušení člunu je tím jediným způsobem, jak se ujistit v tom, že jste si vybrali správně. A znovu připomínáme, že návštěva místního prodejce pro předvedení našich výrobků je tou nejlepší cestou.

line  Zpět nahoru

otazka Jak si můžu přizpůsobit Syncro vnitřní výbavu?
odpoved U typů kajaků s výbavou Syncro je více věcí, které se dají přizpůsobit, než u kterýchkoli z předchozích modelů tak, aby seděli pro různé tvary a potřeby. Klikněte zde pro zobrazení instrukcí pro úpravy.

line  Zpět nahoru

otazka V jakých barvách si mohu kajak pořídit?
odpoved Máme jeden z největších výběrů, co se barevného provedení týče. Kontaktujte vašeho místního prodejce, abyste zjistili, co je v obchodě momentálně k dispozici. Zde naleznete paletu barev pro rok 2005. Protože nemůžeme skladovat všechna možná barevná provedení, proto vesměs prodejce zásobujeme směsicí různých variant, pokud nespecifikují své požadavky. Barevné provedení na zakázku neděláme, pokud nejde o větší objednávku.

line  Zpět nahoru

otazka Mohu si objednat kajak prostřednictvím místního prodejce?
odpoved Jsme schopni zásobovat všemi modely kteréhokoliv prodejce na světě. Avšak limity se mohou objevit v případě zakázaného, nepraktického nebo neekonomického dodávání. Kontaktujte svého místního prodejce pro více detailů.

line  Zpět nahoru


FAQ
Tabulky barev
Instrukce
Help
Syncro Base Detaily
Loga a grafika Tapety